4 lis 2013

Kolczyki sutasz "Violet" - Soutache earings "Violet"


Zrobiłam je już z miesiąc temu, zrobiłam zdjęcia (niestety w pochmurny dzień) i zapomniałam je pokazać. Także przedstawiam kolczyki sutaszowe w odcieniach fioletu i różu. W nich pierwszy raz użyłam koralików Toho 15...jej, jakie to maleństwa! W środku kryształek akrylowy (w rzeczywistości na prawdę ładnie, delikatnie się błyszczy), koraliki Toho 15, koraliki z Empiku oraz dawno temu zakupione akrylowe perełki. Sztyfty posrebrzane, z tyłu podklejone skórka ekologiczną. Długość bez sztyftów to 3,7cm. 
Do sprzedania, kto ma chęć? :)

Kolczyki upcykling - Upcykling earingsMała odskocznia od sutaszu :) Kolczyki upcyklingowe też na zamówienie na prezent. Koniecznie miały mie cakcenty zielone a ja od siebie dodałam jeszcze złote Toho 12 w kolorze Silver-Lined Med Topaz (bardzo podoba mi się ostatnio ten kolor). Bigle metalowe.

A zatyczek/psztyczków od puszek już mam całe mnóstwo i powinnam jeszcze coś innego z nich zrobić..hmm, tylko na co się zdecydować?

Kolorowe kolczyki sutasz - Colorfull soutache earings


Najbardziej zwariowane jak do tej pory kolczyki robione przeze mnie, ale takie miały być, na prezent dla "kolorowej" dziewczyny :) 
Jeszcze takiego "speedu" w szyciu nie miałam, wyrobiłam się na ostatni dzwonek, heh. 
W środku koloryzowana masa perłowa, koraliki togo 15 oraz 11, koraliki fire polish, rekonstruktowany turkusik i...iii nie pamiętam co to 'to' amarantowe ale coś "konkretnego", może później znajdę ;) Bigle tym razem całkowicie ze srebra ale próby też nie pamiętam.
Na szczęście dodstałam info, że kolczyki właścicielce się podobały...uff