29 kwi 2014

Wygrana w Rozdaniu

Hej, jakiś czas temu zgłosiłam się do rozdania gdzie można było wybrać sobie nagrodę. Wybrałam nagrodę, ten oto poniżej magazyn Beading Polska, w którym autorka rozdania prezentuje tutorial na bransoletkę tkana na krośnie. I udało się!! :) Bardzo się cieszę :)
***
W tle widać jeszcze niezakończoną pracę malowania ptaszków na dużej tafli szkła ale na chwilę obecna są już skończone i niedługo pojawi się post z końcową ich wersją :)


Małe zakupy na Kole - Shopping no2

W tą niedzielę udało mi się być pierwszy raz na na targu warszawskim na Kole. Od dawna chciałam tam zawitać a do tej pory tylko tamtędy przejeżdżałam w tygodniu, gdy targ jest nieczynny. W związku z niedzielnymi uroczystościami było mniej sprzedających oraz mniej rzeczy do obejrzenia, mimo to udało mi się kupić małe "skarby". tarcze od zegarków, a w zasadzie z cale mechanizmy z napisami "made in ussr" czyli staaaare :) 
Było ich dużo do wyboru, starałam się wybrać takie najmniej porysowane i chce je wykorzystać do biżuterii sutaszowej. Jeżeli będzie mi się dobrze z nimi współpracowało to chyba będę stałym klientem Koła :)