23 wrz 2011

Błękitne - BlueKomplet dla mojej mamy, który zrobiłam w zasadzie na Gwiazdkę 2010. Ostatnio zgubiła jeden kolczyk-był przepadł, ale miałam w zapasie podobne ;) W ogóle mama ma zdolności do gubienia ode mnie rzeczy, które jej zrobię. Jakieś 2 miesiące temu zgubiła etui do telefonu, te co szydełkowałam trochę "na okrągło", ehh..ale jest pretekst by zrobić nowe  ;)

1 komentarz:

  1. Witam serdecznie może trochę nie na temat ale zbieram na moim blogu dotyczącym szablonów do Blogera społeczność która będzie obserwatorem mojego bloga dlatego mam dla Ciebie mała prośbę jeśli to nie problem , Proszę dodaj Się do osób obserwujących mój blog a jeśli posiadasz już konto na Google plus daj mojemu blogowi plusa. Dla Ciebie to dosłownie minutka czasu a dla mnie ogromna pomoc by Polska blogosfera mojej ukochanej platformy jaka jest Blogger dostrzegła mój blog a tym samym by polubił mnie wujek Google.

    Więc jeśli to nie problem dodaj się proszę do osób obserwujących mojego bloga, zapulsuj go i korzystaj do woli z jego zawartości w celu zmiany wyglądu Twojego bloga według swoich własnych gustów i potrzeb ;)

    Pozdrawiam serdecznie
    Robert → http://darmoweszablony.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń