5 lis 2016

Plakat promujący koncert "Chóru Dziecięcego Mille Voci" - A Poster promoting the concert "Chór Dziecięcy Mille Voci"

Ostatnio bardzo dużo czasu zajmowała mi praca nad nietypowym projektem jak na mnie, mianowicie plakatem oraz pocztówką promującą koncert "Chóru Dziecięcego Mille Voci", który prowadzą we współpracy z Fundacją "Szeptem" moje koleżanki Karolina Olczedajewska oraz Xenia Zawanowska. 

Mille Voci to chór dziecięcy działający na warszawskim Grochowie. Repertuar chóru stanowią współczesne, autorskie piosenki w dynamicznych, nowoczesnych aranżacjach muzycznych, z tekstami o tematyce bliskiej zainteresowaniom dzieci. „Mille Voci” to również tytuł piosenki włoskiego chóru Piccolo Coro „Mariele Ventre” dell’ Antoniano „Mille voci, una voce” – „Tysiąc głosów, jeden głos”. Obecnie w chórze śpiewa ponad 70 dzieci!
Tu możecie posłuchać ich repertuaru klik.  Moja ulubiona piosenka to "Wilk Teodor" :) 

Koncert  Moje Miasto jest finałem projektu z okazji 100-lecia przyłączenia Grochowa, Gocławia i Saskiej Kępy do Warszawy. Kto jest z Warszawy i okolic to serdecznie zapraszam z dziećmi a nawet samemu :) Będę tam oczywiście ja biegająca z aparatem i robiąca w trakcie zdjęcia :)
 
A poniżej sam projekt plakatu. A czemu korzenie? To wyjaśni się na projekcie pocztówki, który pokażę w kolejnym poście ;)


a tu początkowy szkic

 


3 komentarze: